DMCA

Otopark için DMCA Politikası

Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (“DMCA”), içerik oluşturucuları çalışmalarının çalınmasına ve internette başka kişiler tarafından yayınlanmasına karşı korumak için tasarlanmıştır.

Yasa özellikle, sahiplerinin her bir içerik öğesine kimin katkıda bulunduğunu bilmediği veya web sitesinin içerik yüklemek ve yayınlamak için bir platform olduğu web sitelerini hedef almaktadır.

Herhangi bir ihlal bildirimine yanıt verme ve uygun önlemi alma politikasına sahibiz.

Bu Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası politikası, “https://car-parking-apk.com” web sitesi (“Web Sitesi” veya “Hizmet”) ve ilgili ürün ve hizmetleri (topluca “Hizmetler”) için geçerlidir ve bu Web Sitesi operatörünün (“Operatör”, “biz”, “bize” veya “bizim”) telif hakkı ihlali bildirimlerini nasıl ele aldığını ve sizin (“siz” veya “sizin”) bir telif hakkı ihlali şikayetini nasıl gönderebileceğinizi ana hatlarıyla belirtir.

Fikri mülkiyetin korunması bizim için son derece önemlidir ve kullanıcılarımızdan ve onların yetkili temsilcilerinden de aynı şeyi yapmalarını istiyoruz. Metnini ABD Telif Hakkı Ofisi web sitesinde bulabileceğiniz 1998 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ile uyumlu telif hakkı ihlali iddialarına ilişkin açık bildirimlere hızlı bir şekilde yanıt vermek politikamızdır.

Telif hakkı şikayetinde bulunmadan önce dikkat edilmesi gerekenler

Bildirimde bulunduğunuz materyalin gerçekten ihlal edici olup olmadığından emin değilseniz, bize bildirimde bulunmadan önce bir avukatla iletişime geçmek isteyebileceğinizi lütfen unutmayın.

DMCA, telif hakkı ihlali bildiriminde kişisel bilgilerinizi vermenizi gerektirir. Kişisel bilgilerinizin gizliliği konusunda endişeleriniz varsa.

İhlal bildirimleri

Bir telif hakkı sahibi veya temsilcisi iseniz ve Hizmetlerimizde bulunan herhangi bir materyalin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, DMCA uyarınca aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak yazılı bir telif hakkı ihlali bildirimi (“Bildirim”) gönderebilirsiniz. Bu tür tüm Bildirimler DMCA gerekliliklerine uygun olmalıdır.

Bir DMCA şikayetinde bulunmak, önceden tanımlanmış bir yasal sürecin başlangıcıdır. Şikayetiniz doğruluk, geçerlilik ve eksiksizlik açısından incelenecektir. Şikayetiniz bu gereklilikleri karşılıyorsa, yanıtımız ihlal ettiği iddia edilen materyalin kaldırılmasını veya erişiminin kısıtlanmasını içerebilir.

İhlal iddiasına ilişkin bir Bildirime yanıt olarak materyallere erişimi kaldırır veya kısıtlar ya da bir hesabı sonlandırırsak, erişimin kaldırılması veya kısıtlanmasıyla ilgili bilgi vermek üzere etkilenen kullanıcıyla iletişime geçmek için iyi niyetli bir çaba göstereceğiz.

Bu Politikanın herhangi bir bölümünde aksine bir hüküm bulunmamakla birlikte, İşletmeci DMCA telif hakkı ihlali bildirimini aldıktan sonra DMCA’nın bu tür bildirimler için tüm gerekliliklerine uymaması halinde hiçbir işlem yapmama hakkını saklı tutar.

Bu Politikada açıklanan süreç, şüphelenilen ihlali ele almak için sahip olabileceğimiz diğer çözüm yollarını takip etme yeteneğimizi sınırlamaz.

Değişiklikler ve düzeltmeler

Bu Politikayı veya Web Sitesi ve Hizmetlerle ilgili şartlarını kendi takdirimize bağlı olarak istediğimiz zaman değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Bunu yaptığımızda, Web Sitesinin ana sayfasında bir bildirim yayınlayacağız, sizi bilgilendirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca, kendi takdirimize bağlı olarak, sağladığınız iletişim bilgileri gibi başka yollarla da size bildirimde bulunabiliriz.

Bu Politikanın güncellenmiş bir versiyonu, aksi belirtilmedikçe, revize edilmiş Politikanın yayınlanmasının hemen ardından geçerli olacaktır. Web Sitesini ve Hizmetleri revize edilmiş Politikanın yürürlük tarihinden (veya o tarihte belirtilen başka bir eylemden) sonra kullanmaya devam etmeniz, bu değişikliklere onay verdiğiniz anlamına gelecektir.

Telif hakkı ihlalini bildirme

İhlal edici materyal veya faaliyeti bize bildirmek isterseniz, aşağıda verilen e-posta adresi aracılığıyla bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

E-posta yanıtı için lütfen 1-2 iş günü bekleyin.